į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Apie mus » Naujienos
Lietuvos valstybės atkūrimo diena Balninkuose (2018-02-16)

Vėliau seniūnijos salėje vyko šventinis koncertas „Kartų pynė Lietuvai“. Seniūnė Virginija Pusvaškienė pasveikino visus su Lietuvos valstybės atkūrimo diena ir linkėjo, kad ji taptų visos mūsų mažos bendruomenės vienybės, gražiausios šventės bei iškilmių diena. Šventiniame koncerte, pindami į vieną didelę kartų pynę Lietuvai žodį, dainą, šokį, balninkiečiai taip pat įpynė  padėką ir sveikinimą kraštiečiams Vandai ir Juliui Aukštaičiams, šiemet švenčiantiems garbingus aštuoniasdešimtmečius. Seniūnė kalbėjo: ,,Ponia Vanda su klubu ,,Varsa“ inicijuoja parodų atvežimą į Balninkus, o ponui Juliui esame dėkingi už kilnų darbą – išleistas knygas apie Balninkus ir jo apylinkes, už dovanotus Lietuvos tūkstantmečiui ąžuoliukus, už Balninkų kraštiečių asociaciją“.

Šventėje dalyvavo ir visus šimtmečio proga sveikino Molėtų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Kildišius, Lietuvos socialios rinkos plėtros instituto vadovas Valentinas Stundys, kraštiečiai Vladas Pusvaškis, Stasys Maslauskas, Petras Karvelis.

Balninkų stiklo muziejuje ir paveikslų galerijoje pradėti eksponuoti ir pristatyti du „Lietuvos albumai“. Tai knyga, išleista 1921 metais Berlyne, bei 1928 metais sukurtas Vlado Miškinio piešinių albumas. Juos muziejui padovanojo Danutė ir Balys Grigai.