į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Apie mus » Naujienos
Advento ir padėkos popietė "Betliejaus žvaigždės belaukiant"

        Atėjo laikas, kai norisi prisiminti, kuo praėję metai buvo geri ir dosnūs Balninkų kraštui. Atėjo laikas, kai norisi dėkoti už rūpestį, dėmesį, už palaikymą ir padrąsinimą įgyvendinant idėjas. Matyt, pats geriausias metas padėkoti – advento laikotarpis.

       Džiugu, kad Balninkų seniūnija kasmet sulaukia gausaus būrio geradarių, kilnios ir dosnios dvasios žmonių. Nepriklausomai nuo to, ar savo kilniaširdiškumu jie dalinasi Dapkūniškių, Girsteitiškio ar Balninkų bendruomenėse, ar ištiesia ranką tiems, kam šiandien jos reikia, ar palaiko šio krašto žmonėms tarnaujančias organizacijas, šie žmonės savo parama, pagalba prisideda prie viso Balninkų krašto turtinimo, seniūnijos tradicijų, švenčių puoselėjimo bei čia gyvenančiųjų gerovės. Tai ir čia gyvenantieji, ir kraštiečiai, ir tiesiog geros valios žmonės, kurie, rodos ir neturi sąsajų su šiuo kraštu, bet tiki mumis, mūsų darbais ir mūsų atsakomybe už Balninkų krašto ateitį.

        Šventės metu seniūnė V. Pusvaškienė ir ,,Kaimynystės namų“ vadovė V. Budrionienė dėkojo rėmėjams už gerumą, dosnumą ir įteikė simbolines dovanėles. Džiaugėsi, kad Balninkų kraštas sulaukė paramos iš Molėtų rajone bei kituose Lietuvos ir net užsienio kampeliuose gyvenančių geros valios žmonių.

       Čia pat šia proga atidaryta dailininko Zenono Stepanavičiaus darbų paroda. Švelnių spalvų akvarelėmis, išties dvelkiančiomis advento ramybe, lankytojai galės grožėtis visą advento ir šventinį laikotarpį.

      „Betliejaus žvaigždės belaukiant“ šventę vainikavo pasaulinio garso solistės Juditos Leitaitės ir pianistės Mariannos Slobodeniouk (Suomija) koncertas, kurį dovanojo TS-LKD partijos Molėtų skyrius. Skambėjo pasaulio šalių kalėdinės giesmės bei populiarios sielą šildančios J. Sibelijaus, E. Grygo, A. Raudonikio, B. Gorbulskio ir kitų kompozitorių dainos.