į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Apie mus » Naujienos
Tarptautinės konferencijos dalyviai Balninkuose (2017-09-13)

Balninkuose lankėsi tarptautinės VVG bendradarbiavimo konferencijos „Tinklaveika veikia!“ dalyviai.   

plačiau
 
Projekto "Kompleksinių paslaugų šeimai prieinamumo didinimas Molėtų rajono savivaldybėje" pristatymas" (2017-09-08)

Molėtų rajono savivaldybės administracija kartu su projekto partneriais pradeda vykdyti iš ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Kompleksinių paslaugų šeimai prieinamumo didinimas Molėtų rajone“. Projekto tikslas – sudaryti sąlygas Molėtų rajono šeimoms gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, užtikrinant paslaugų prieinamumą kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos, skatinant šeimą įveikti įvairias iškilusias krizes. 

plačiau
 
Šeimos gerovės plėtra Molėtų rajone (2017-09-08)

Š m. rugsėjo 8 d. vyks projekto "Kompleksinių paslaugų šeimai prieinamumo didinimas Molėtų rajono savivaldybėje" pristatymas. 

 

Kvietimas

 

Renginio programa

 

Informaciją galima rasti: 

https://www.moletai.lt/go.php/lit/Rugsejo-8-diena-kvieciame-dalyvauti-projekto-Kompleksiniu-paslaugu-eimai-prieinamumo-didinimas-Moletu-rajono-savivaldybeje-pristatyme-Skudutikyje/10961

 
 
Rugsėjo 1-osios šventė (2017-09-01)

Rugsėjo 1-ąją „Kaimynystės namai“ vėl svetingai atverė duris sugrįžusiems po vasaros atostogų darželio grupės „Žiogelis“ auklėtiniams.

Rugsėjis visus sugrąžino iš vasaros, pradėjo rudenį – dar žydintį, bet jau stebuklingais voratinkliais pasidabinusį. Rugsėjis žengė vieną žingsnį ir dovanojo gražią Rugsėjo 1-osios šventę.

"Kaimynystės namų" vadovė linkėjo susirinkusiems, kad ši šventė būtų įsimintina, ypatinga, kad visos dienos darželyje būtų ypatingos, nuotaikingos, kūrybingos, kad kiekvieną dieną vaikai sužinotų, išmoktų kažką naujo, kad visiems būtų saugu, gera ir smagu. 

plačiau
 
Fotografijų paroda "Saugok širdį" (2017-08-12)

Balninkų stiklo muziejuje ir paveikslų galerijoje duris atvėrė Lietuvos širdies asociacijos fotografijų paroda „Saugok širdį“, miestelio gyventojus ir svečius kviečianti saugoti vieną svarbiausių žmogaus gyvybinių organų. Parodos fotografijų autorius – fotomenininkas Vaidotas Grigas.

Fotoparodą Balninkų gyventojai ir miestelio svečiai galės apžiūrėti iki š.m. rugsėjo 11 d.

Daugiau apie kampaniją ir fotografijų parodą – www.raudonasuknele.lt

plačiau
 
Balninkų miestelio šventė (2017-08-11, 12, 13)

Rugpjūčio 11-13 dienomis nuaidėjo Balninkų miestelio šventė, pakvietusi ir apjungusi visus į bendrą būrį. 

plačiau
 
Valstybės dienos šventė Balninkuose (2017-07-06)

Įspūdinga ir nepakartojama liepos 6-oji Valstybės dienos šventė vyko Balninkuose.

plačiau
 
Muziejaus sezono atidarymo ir gerumo šventė (2017-05-27)

Šeštadienę "Kaimynystės namai" sukvietė svečius ir Balninkų krašto žmones į Stiklo muziejaus ir paveikslų galerijos sezono atidarymo ir gerumo šventę. Šventė iš tiesų buvo įspūdinga. Atvykstančius svečius skambia muzika pasitiko Molėtų muzikos mokyklos kapela „Molėtai“, vadovas Kazimieras Tučinskas. Susirinkusius nustebino plieninių žirgų griausmas. Į renginį atvyko Molėtų baikerių klubo „Molmoto“ nariai su prezidentu Gediminu Putvinsku. Šventėje dalyvavo Seimo narys Petras Čimbaras su žmona Jolita, Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys, administracijos direktorius Saulius Jauneika, kraštiečiai, kraštiečių klubo nariai, „Kaimynystės namų“ ir muziejaus rėmėjai, vietos institucijų ir Balninkų krašto žmonės.

plačiau
 
Kvietimas (2017-05-05)

Maloniai kviečiame Balninkų krašto gyventojus, svečius, buvusius Balninkų mokyklos mokytojus, mokinius, darbuotojus, visus neabejingus Balninkų gerovei dalyvauti Balninkų stiklo muziejaus ir paveikslų galerijos sezono atidarymo ir gerumo šventėje. Šventė vyks 2017 m. gegužės 27 d. 12 val. VšĮ Universalaus daugiafunkcio centro „Kaimynystės namai“ patalpose (Gedimino g. 10, Balninkai, buvusi Balninkų pagrindinė mokykla).

Šventės metu Jūs turėsite galimybę aukoti ir paremti Muziejaus kūrimą, išlaikymą ir tobulinimą bei prisidėti prie viso Molėtų krašto istorijos ir kultūros puoselėjimo. 

 
 
Motinos diena (2017-04-28)

Patį gražiausią metų mėnesį, kai sprogsta medžiai, skleidžiasi pavasariniai žiedai, ateina Motinos diena. Vaikų grupės "Žiogelis" vaikučiai taip pat pakvietė savo mamytes, norėdami jas pasveikinti.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   sekantis  >>