į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Apie mus » Naujienos
Lietuvos kariuomenės dienos paminėjimas (2017-11-23)

Lapkričio 23-ąją, kaip ir visa Lietuva, Balninkai paminėjo Lietuvos kariuomenės dieną ir kariuomenės atkūrimo 99-ąsias metines. Šia švente balninkiečiai pradėjo renginių, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, ciklą.

plačiau
 
Parodos atidarymas (2017-11-07)

Balninkų stiklo muziejuje ir paveikslų galerijoje atidaryta Dešimtosios tapybos stovyklos „Baltas vėjas“ kūrėjų iš visos Lietuvos darbų paroda. 

plačiau
 
"Po darbų" Balninkų seniūnijoje (2017-09...10)

Balninkų seniūnijoje jau kelinti metai gyvuoja tradicija, kai visose trijose bendruomenėse nuvilnija  šventės ,,Po darbų“, kviesdamos visus susirinkti ir pasidžiaugti per vasarą nuveiktais darbais, užaugintu derliumi, pasveikinti jubiliatus, naujagimius. Šios šventės – tai akimirkos trijuose seniūnijos kampeliuose, kurios suartina kaimynus, bendruomenės narius, vis gausesniu būriu besirenkančius į bendrą sambūrį.  

plačiau
 
Tarptautinės konferencijos dalyviai Balninkuose (2017-09-13)

Balninkuose lankėsi tarptautinės VVG bendradarbiavimo konferencijos „Tinklaveika veikia!“ dalyviai.   

plačiau
 
Projekto "Kompleksinių paslaugų šeimai prieinamumo didinimas Molėtų rajono savivaldybėje" pristatymas" (2017-09-08)

Molėtų rajono savivaldybės administracija kartu su projekto partneriais pradeda vykdyti iš ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Kompleksinių paslaugų šeimai prieinamumo didinimas Molėtų rajone“. Projekto tikslas – sudaryti sąlygas Molėtų rajono šeimoms gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, užtikrinant paslaugų prieinamumą kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos, skatinant šeimą įveikti įvairias iškilusias krizes. 

plačiau
 
Šeimos gerovės plėtra Molėtų rajone (2017-09-08)

Š m. rugsėjo 8 d. vyks projekto "Kompleksinių paslaugų šeimai prieinamumo didinimas Molėtų rajono savivaldybėje" pristatymas. 

 

Kvietimas

 

Renginio programa

 

Informaciją galima rasti: 

https://www.moletai.lt/go.php/lit/Rugsejo-8-diena-kvieciame-dalyvauti-projekto-Kompleksiniu-paslaugu-eimai-prieinamumo-didinimas-Moletu-rajono-savivaldybeje-pristatyme-Skudutikyje/10961

 
 
Rugsėjo 1-osios šventė (2017-09-01)

Rugsėjo 1-ąją „Kaimynystės namai“ vėl svetingai atverė duris sugrįžusiems po vasaros atostogų darželio grupės „Žiogelis“ auklėtiniams.

Rugsėjis visus sugrąžino iš vasaros, pradėjo rudenį – dar žydintį, bet jau stebuklingais voratinkliais pasidabinusį. Rugsėjis žengė vieną žingsnį ir dovanojo gražią Rugsėjo 1-osios šventę.

"Kaimynystės namų" vadovė linkėjo susirinkusiems, kad ši šventė būtų įsimintina, ypatinga, kad visos dienos darželyje būtų ypatingos, nuotaikingos, kūrybingos, kad kiekvieną dieną vaikai sužinotų, išmoktų kažką naujo, kad visiems būtų saugu, gera ir smagu. 

plačiau
 
Fotografijų paroda "Saugok širdį" (2017-08-12)

Balninkų stiklo muziejuje ir paveikslų galerijoje duris atvėrė Lietuvos širdies asociacijos fotografijų paroda „Saugok širdį“, miestelio gyventojus ir svečius kviečianti saugoti vieną svarbiausių žmogaus gyvybinių organų. Parodos fotografijų autorius – fotomenininkas Vaidotas Grigas.

Fotoparodą Balninkų gyventojai ir miestelio svečiai galės apžiūrėti iki š.m. rugsėjo 11 d.

Daugiau apie kampaniją ir fotografijų parodą – www.raudonasuknele.lt

plačiau
 
Balninkų miestelio šventė (2017-08-11, 12, 13)

Rugpjūčio 11-13 dienomis nuaidėjo Balninkų miestelio šventė, pakvietusi ir apjungusi visus į bendrą būrį. 

plačiau
 
Valstybės dienos šventė Balninkuose (2017-07-06)

Įspūdinga ir nepakartojama liepos 6-oji Valstybės dienos šventė vyko Balninkuose.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   sekantis  >>