į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Apie mus » Naujienos
Muziejaus sezono atidarymo ir gerumo šventė (2017-05-27)

Šeštadienę "Kaimynystės namai" sukvietė svečius ir Balninkų krašto žmones į Stiklo muziejaus ir paveikslų galerijos sezono atidarymo ir gerumo šventę. Šventė iš tiesų buvo įspūdinga. Atvykstančius svečius skambia muzika pasitiko Molėtų muzikos mokyklos kapela „Molėtai“, vadovas Kazimieras Tučinskas. Susirinkusius nustebino plieninių žirgų griausmas. Į renginį atvyko Molėtų baikerių klubo „Molmoto“ nariai su prezidentu Gediminu Putvinsku. Šventėje dalyvavo Seimo narys Petras Čimbaras su žmona Jolita, Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys, administracijos direktorius Saulius Jauneika, kraštiečiai, kraštiečių klubo nariai, „Kaimynystės namų“ ir muziejaus rėmėjai, vietos institucijų ir Balninkų krašto žmonės.

plačiau
 
Kvietimas (2017-05-05)

Maloniai kviečiame Balninkų krašto gyventojus, svečius, buvusius Balninkų mokyklos mokytojus, mokinius, darbuotojus, visus neabejingus Balninkų gerovei dalyvauti Balninkų stiklo muziejaus ir paveikslų galerijos sezono atidarymo ir gerumo šventėje. Šventė vyks 2017 m. gegužės 27 d. 12 val. VšĮ Universalaus daugiafunkcio centro „Kaimynystės namai“ patalpose (Gedimino g. 10, Balninkai, buvusi Balninkų pagrindinė mokykla).

Šventės metu Jūs turėsite galimybę aukoti ir paremti Muziejaus kūrimą, išlaikymą ir tobulinimą bei prisidėti prie viso Molėtų krašto istorijos ir kultūros puoselėjimo. 

 
 
Motinos diena (2017-04-28)

Patį gražiausią metų mėnesį, kai sprogsta medžiai, skleidžiasi pavasariniai žiedai, ateina Motinos diena. Vaikų grupės "Žiogelis" vaikučiai taip pat pakvietė savo mamytes, norėdami jas pasveikinti.

plačiau
 
Muzikinė humoro programa (2017-04-28)

"Kaimynystės namai" š.m. balandžio 28 d. 17 val. visus kviečia į Balninkų seniūnijos salę žiūrėti nuotaikingą muzikinę humoro programą su Raimondu Šilansku ir grupe Husarai.

 

Perkant bilietus iš anksto - 5 EUR, renginio dieną - 6 EUR.

Bilietus galite įsigyti iš anksto užsisakę telefonu 860148144.

plačiau
 
Saugaus eismo diena Balninkuose (2017-04-06)

Balandžio 6 dieną Balninkuose vyko saugaus eismo akcija, kuria buvo siekiama paskatinti kiekvieną Balninkų krašto gyventoją, nesvarbu pėstįjį ar vairuotojantį transporto priemonę, jausti ir priimti moralinę atsakomybę už tai, kas vyksta šalia jo. 

plačiau
 
Balninkuose paminėta Žemės diena (2017-03-20)

Į Žemės dienos minėjimo šventę UDC ,,Kaimynystės namai“ aikštėje susirinko būrys pradinių klasių mokinių, darželinukų, seniūnijos darbininkų. 

plačiau
 
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena (2017-03-11)

Lietuvos nepriklausomybės diena balninkiečiams, kaip ir kiekvienam lietuviui, svarbi šventė.

plačiau
 
Užgavėnių šventė Balninkuose (2017-02-28)

Tradicine Užgavėnių švente Balninkuose džiaugėsi vaikai, jaunimas, vyresnės kartos žmonės.

plačiau
 
Lietuvos valstybės atkūrimo diena Balninkuose (2017-02-16)

Vasario 16-oji – tai mūsų laisvės ir vienybės diena. Diena reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį bei kuriančiam dabartį. Balninkiečiai, kaip ir visa Lietuva, šią dieną pasitiko iškilmingai, vieningai susibūrę draugėn.

plačiau
 
Atmintis gyva (2017-01-13)

Kruvina Sausio 13-oji daugeliui Lietuvos piliečių iki šiol giliai įstrigusi atmintyje. Tai buvo naktis, kai Lietuvos žmonės dainomis apgynė Lietuvos nepriklausomybę. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  2   3   4   5   6   7   sekantis  >>