į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Apie mus » Naujienos
Startuoja Molitai (2021-05-01)

Akcijos taisyklės:

Įsigykite molitą Molėtų turizmo ir verslo informacijos centre (Sakalo g. 3, Molėtai). Užsisakant paslaugas, kurioms reikalinga išankstinė rezervacija, molitai gali būti siunčiami (pirkėjas apmoka siuntimo išlaidas). Dėl molitų įsigijimo nuotoliniu būdu susisiekite turizmas@infomoletai.lt. 
Kartu su molitu Jūs gausite net 19 nuolaidos kuponų. Išsirinkite nuolaidos teikėją iš nuolaidų sąrašo (Paragauk ir Patirk kategorijose), pateikto akcijos leidinyje arba internetinėje svetainėje www.infomoletai.lt.
Jei pasirinkote su nakvyne teikiamas paslaugas ar pramogas, kurioms reikalinga išansktinė registracija, susisiekite tiesiogiai su paslaugų teikėjais prie nuolaidų nurodytais kontaktais. Paslaugų teikėjui paprašius, individualiai sutariama dėl nuolaidos turėjimo įrodymo.

Pasirinktos paslaugos kuponą pateikite atsiskaitydami už paslaugas (vienas nuolaidos kuponas galioja tik vieną kartą). Nuolaidos nesumuojamos.
Pasinaudoti molitų akcijos nuolaidomis galite nuo balandžio 23 d. iki 2021 m. rugsėjo 30 d.
Paslaugų teikėjai pasilieka teisę koreguoti paslaugų teikimo laiką akcijos metu, priklausomai nuo sezono pradžios ir rezervacijų.
Visa akcijos dalyvių nuolaidų informacija nuolat atnaujinama internetinėje svetainėje www.infomoletai.lt
Akcijos organizatorius Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas.

Mėgaukitės Molėtais!