į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Apie mus » Naujienos
Kalėdinis spektaklis "Raganiukės pokštai" (2017-12-28)

Kalėdiniu laikotarpiu balninkiečiai ir svečiai, dideli ir maži rinkosi seniūnijos salėje. Čia jie žiūrėjo kalėdinę pasaką "Raganiukės pokštai". Kalėdų šventėje su gausiomis dovanomis mažiesiems apsilankė ir Kalėdų senelis.

plačiau
 
Kalėdinė akcija „Sušildyk gerumu“ (2017-12 mėn.)

Kalėdos – tai metas, kai visi pasineriame į linksmą šventinį šurmulį, kai norisi dalintis gerumu ir šiluma, kai norisi ne gauti, o duoti. Balninkų seniūnijoje jau tapo tradicija prieš didžiąsias šventes surengti kalėdinę akciją ,,Sušildyk gerumu“ ir aplankyti bei pradžiuginti kalėdinėmis lauktuvėmis tuos, kuriems reikalinga parama, vienišus, taip pat  nustebinti saldžiomis dovanėlėmis parapijos vaikus. Akciją inicijavo ir organizavo Balninkų seniūnija ir VšĮ ,,Kaimynystės namai“.

plačiau
 
Advento ir padėkos popietė "Betliejaus žvaigždės belaukiant"

Pirmąją advento savaitę, gruodžio 8-ąją balninkiečiai ir svečiai rinkosi į advento ir padėkos šventę ,,Betliejaus žvaigždės belaukiant“, kuri vyko ,,Kaimynystės namų“ kamerinėje salėje. 

plačiau
 
Lietuvos kariuomenės dienos paminėjimas (2017-11-23)

Lapkričio 23-ąją, kaip ir visa Lietuva, Balninkai paminėjo Lietuvos kariuomenės dieną ir kariuomenės atkūrimo 99-ąsias metines. Šia švente balninkiečiai pradėjo renginių, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, ciklą.

plačiau
 
Parodos atidarymas (2017-11-07)

Balninkų stiklo muziejuje ir paveikslų galerijoje atidaryta Dešimtosios tapybos stovyklos „Baltas vėjas“ kūrėjų iš visos Lietuvos darbų paroda. 

plačiau
 
"Po darbų" Balninkų seniūnijoje (2017-09...10)

Balninkų seniūnijoje jau kelinti metai gyvuoja tradicija, kai visose trijose bendruomenėse nuvilnija  šventės ,,Po darbų“, kviesdamos visus susirinkti ir pasidžiaugti per vasarą nuveiktais darbais, užaugintu derliumi, pasveikinti jubiliatus, naujagimius. Šios šventės – tai akimirkos trijuose seniūnijos kampeliuose, kurios suartina kaimynus, bendruomenės narius, vis gausesniu būriu besirenkančius į bendrą sambūrį.  

plačiau
 
Tarptautinės konferencijos dalyviai Balninkuose (2017-09-13)

Balninkuose lankėsi tarptautinės VVG bendradarbiavimo konferencijos „Tinklaveika veikia!“ dalyviai.   

plačiau
 
Projekto "Kompleksinių paslaugų šeimai prieinamumo didinimas Molėtų rajono savivaldybėje" pristatymas" (2017-09-08)

Molėtų rajono savivaldybės administracija kartu su projekto partneriais pradeda vykdyti iš ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Kompleksinių paslaugų šeimai prieinamumo didinimas Molėtų rajone“. Projekto tikslas – sudaryti sąlygas Molėtų rajono šeimoms gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, užtikrinant paslaugų prieinamumą kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos, skatinant šeimą įveikti įvairias iškilusias krizes. 

plačiau
 
Šeimos gerovės plėtra Molėtų rajone (2017-09-08)

Š m. rugsėjo 8 d. vyks projekto "Kompleksinių paslaugų šeimai prieinamumo didinimas Molėtų rajono savivaldybėje" pristatymas. 

 

Kvietimas

 

Renginio programa

 

Informaciją galima rasti: 

https://www.moletai.lt/go.php/lit/Rugsejo-8-diena-kvieciame-dalyvauti-projekto-Kompleksiniu-paslaugu-eimai-prieinamumo-didinimas-Moletu-rajono-savivaldybeje-pristatyme-Skudutikyje/10961

 
 
Rugsėjo 1-osios šventė (2017-09-01)

Rugsėjo 1-ąją „Kaimynystės namai“ vėl svetingai atverė duris sugrįžusiems po vasaros atostogų darželio grupės „Žiogelis“ auklėtiniams.

Rugsėjis visus sugrąžino iš vasaros, pradėjo rudenį – dar žydintį, bet jau stebuklingais voratinkliais pasidabinusį. Rugsėjis žengė vieną žingsnį ir dovanojo gražią Rugsėjo 1-osios šventę.

"Kaimynystės namų" vadovė linkėjo susirinkusiems, kad ši šventė būtų įsimintina, ypatinga, kad visos dienos darželyje būtų ypatingos, nuotaikingos, kūrybingos, kad kiekvieną dieną vaikai sužinotų, išmoktų kažką naujo, kad visiems būtų saugu, gera ir smagu. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   sekantis  >>