į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Apie mus » Naujienos
Evos Laumos tapybos darbų paroda (2018-03-02)

Balninkiečiai pavasarį pasveikino Stiklo muziejuje ir paveikslų galerijoje atidarydami dailininkės Evos Laumos (Evelinos Matusevičiūtės Tamkvaitienės) tapybos darbų parodą. 

plačiau
 
Lietuvos valstybės atkūrimo diena Balninkuose (2018-02-16)

Balninkuose Valstybės atkūrimo šimtmečio renginys pradėtas uždegant žvakutes kovojusiųjų už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę atminties įamžinimo vietose. Po šv. Mišių šv. vyskupo Stanislovo bažnyčioje visi rinkosi prie Nepriklausomybės paminklo. Čia tylos minute pagerbti Nepriklausomybės kovų savanoriai ir atidengtos atminimo lentos 1919-1920 metų Nepriklausomybės kovų Balninkų valsčiaus savanoriams bei 1919-1920 metų Nepriklausomybės karo Balninkų valsčiaus Vyties kryžiaus kavalieriams, kurias pašventino kun. Virgilijus Pabrinkis. Ukmergės šaulių kuopos vadas Linas Kavaliauskas kalbėjo apie to meto ir šių dienų savanorių misiją. Lietuvos savanorių atminimą salvėmis įamžino Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios kovos apygardos 8-osios rinktinės 806 pėstininkų kuopos savanoriai.

 

plačiau
 
Užgavėnių linksmybės Balninkuose (2018-02-13)

Iš pat ryto Lašininis, Kanapinis, daktarė ir kaimo muzikantė važinėjo pakiemiais ir visus blynų kepimo šventėn kvietė. Vidurdienį visi, kas netingėjo, rinkosi į seniūnijos aikštę žiemos išvaryti.

plačiau
 
Akcija "Šimtas atminimo žvakių"

Pasitinkant atkurtos Lietuvos šimtmetį Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis Balninkų seniūnijos gyventojams dovanojo 100 Lietuvos vėliavų. Tęsdami šią gražią iniciatyvą, „Kaimynystės namai“ kartu su seniūnijos bibliotekomis organizavo akciją „100 atminimo žvakių“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Organizatoriai Balninkų seniūnijos gyventojams dovanojo 100 žvakių.

Visus seniūnijos gyventojus kvietė sausio 13-osios rytą 8.00 – 8.10 val. savo namų languose uždegti žvakutę, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. 

 
 
Kalėdinis spektaklis "Raganiukės pokštai" (2017-12-28)

Kalėdiniu laikotarpiu balninkiečiai ir svečiai, dideli ir maži rinkosi seniūnijos salėje. Čia jie žiūrėjo kalėdinę pasaką "Raganiukės pokštai". Kalėdų šventėje su gausiomis dovanomis mažiesiems apsilankė ir Kalėdų senelis.

plačiau
 
Kalėdinė akcija „Sušildyk gerumu“ (2017-12 mėn.)

Kalėdos – tai metas, kai visi pasineriame į linksmą šventinį šurmulį, kai norisi dalintis gerumu ir šiluma, kai norisi ne gauti, o duoti. Balninkų seniūnijoje jau tapo tradicija prieš didžiąsias šventes surengti kalėdinę akciją ,,Sušildyk gerumu“ ir aplankyti bei pradžiuginti kalėdinėmis lauktuvėmis tuos, kuriems reikalinga parama, vienišus, taip pat  nustebinti saldžiomis dovanėlėmis parapijos vaikus. Akciją inicijavo ir organizavo Balninkų seniūnija ir VšĮ ,,Kaimynystės namai“.

plačiau
 
Advento ir padėkos popietė "Betliejaus žvaigždės belaukiant"

Pirmąją advento savaitę, gruodžio 8-ąją balninkiečiai ir svečiai rinkosi į advento ir padėkos šventę ,,Betliejaus žvaigždės belaukiant“, kuri vyko ,,Kaimynystės namų“ kamerinėje salėje. 

plačiau
 
Lietuvos kariuomenės dienos paminėjimas (2017-11-23)

Lapkričio 23-ąją, kaip ir visa Lietuva, Balninkai paminėjo Lietuvos kariuomenės dieną ir kariuomenės atkūrimo 99-ąsias metines. Šia švente balninkiečiai pradėjo renginių, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, ciklą.

plačiau
 
Parodos atidarymas (2017-11-07)

Balninkų stiklo muziejuje ir paveikslų galerijoje atidaryta Dešimtosios tapybos stovyklos „Baltas vėjas“ kūrėjų iš visos Lietuvos darbų paroda. 

plačiau
 
"Po darbų" Balninkų seniūnijoje (2017-09...10)

Balninkų seniūnijoje jau kelinti metai gyvuoja tradicija, kai visose trijose bendruomenėse nuvilnija  šventės ,,Po darbų“, kviesdamos visus susirinkti ir pasidžiaugti per vasarą nuveiktais darbais, užaugintu derliumi, pasveikinti jubiliatus, naujagimius. Šios šventės – tai akimirkos trijuose seniūnijos kampeliuose, kurios suartina kaimynus, bendruomenės narius, vis gausesniu būriu besirenkančius į bendrą sambūrį.  

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   sekantis  >>