į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Apie mus » Naujienos
Tarptautinės konferencijos dalyviai Balninkuose (2017-09-13)

Konferencijos organizatoriai  - Lietuvos kaimo tinklas, bendradarbiaudamas kartu su Vietos veiklos grupių tinklu ir Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centru, sudarė galimybę konferencijos dalyviams susipažinti su Balninkuose (Molėtų r. VVG teritorija) vykdytais projektais.

Su įgyvendintu projektu „Molėtų rajono Balninkų gyvenvietės viešosios infrastruktūros sutvarkymas“ supažindino Balninkų seniūnijos seniūnė V. Pusvaškienė. Projekto metu sutvarkyti miestelio centre esantis mokyklos sodas ir Alaušo ežero pakrantės teritorija. Įrengti pėsčiųjų takai, persirengimo kabinos, tualetas, pastatyta pavėsinė, koplytstulpis, suolai, šiukšliadėžės, apžvalgos aikštelė, įrengtas apšvietimas, sutvarkytas sodas. Įsigyta vejapjovė teritorijos žaliųjų plotų priežiūrai.

Su projektu  „Įvairiapusės jaunimo saviraiškos plėtojimas Balninkų bendruomenėje“  supažindino VšĮ UDC "Kaimynystės namai" vadovė V. Budrionienė. Įgyvendinus projektą įrengta daugiafunkcė sporto aikštelė, vykdomos įvairios sportinės varžybos-turnyrai, įvyko dvi išvykos į Anykščius ir Druskininkus. Įsigytas sportinis inventorius ir projektorius. 

Svečiai aplankė Stiklo muziejų ir paveikslų galeriją.