į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Projektai » "Per meną į prasmingą rytdieną"

Vaikų socializacijos projektas vaikų vasaros poilsiui organizuoti "Per meną į prasmingą rytdieną" (2017 m., rėmė Molėtų rajono savivaldybė).

Balninkų krašto vaikai ir jaunimas dalyvavo VšĮ UDC ,,Kaimynystės namai“ organizuotoje vaikų vasaros poilsio stovykloje ,,Per meną į prasmingą rytdieną“. Pagrindinis stovyklos tikslas buvo sukurti erdvę prasmingai, turiningai, meninei, kūrybinei vaikų ir jaunimo veiklai. Stovyklos atidarymas vyko Stiklo muziejuje ir paveikslų galerijoje. Ta proga kraštiečiai Julius Aukštaitis ir Stasys Maslauskas programos dalyviams dovanojo išvyką po Balninkų apylinkių piliakalnius, pasakojo jų garbingą istoriją. Stovyklautojai susipažino su tapybos ant  stiklo menu, dekoravo stiklą, tapė akvarele ir akrilu, kūrė svajonių namo maketą, susipažino su molio plastika bei sukūrė skulptūrą, ekskursijos į Europos parką metu susipažino su moderniu ir šiuolaikišku menu. Vaikų ir jaunimo kūrybinėms veikloms vadovavo muziejininkė Daiva Bartkevičienė, bibliotekininkė Rūta Katinienė, 10-ojo tapybos plenero ,,Baltas vėjas“ dalyviai: tapytoja Monika Maziliauskienė, tapytojas, architektas Mantas Maziliauskas, skulptorius Liutauras Griežlė.

Projektą vainikavo 10-ojo tapybos plenero ,,Baltas vėjas“ dalyvių ir stovyklautojų kūrybos darbų paroda visuomenei bei ugnies šou prie Alaušų ežero.